Hlavní obsah stránky

Klukoviny Uršuly Klukové - Uršula Kluková, Patrik Rozehnal (2021, pevná)

  • kniha Klukoviny Uršuly Klukové - Uršula Kluková, Patrik Rozehnal (2021, pevná)
kniha Klukoviny Uršuly Klukové - Uršula Kluková, Patrik Rozehnal (2021, pevná)

Kniha je humorně laděným životopisem známé české herečky a komičky Uršuly Klukové, který vůbec poprvé vychází v knižní podobě, a to u příležitosti jejích osmdesátých narozenin. Je plná příhod, vyprávění a vzpomínek na setkání se zajímavými a inspirujícími lidmi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRadioservis

Popis

Kniha je humorně laděným životopisem známé české herečky a komičky Uršuly Klukové, který vůbec poprvé vychází v knižní podobě, a to u příležitosti jejích osmdesátých narozenin. Je plná příhod, vyprávění a vzpomínek na setkání se zajímavými a inspirujícími lidmi. Najdete v ní vyprávění o Josefu Dvořákovi, Miloslavu Šimkovi, Jiřím Krampolovi, Věře Křesadlové a dalších výrazných osobnostech české kultury. Uršula Kluková v knize líčí i své zážitky z dětství, popisuje profesionální dráhu porodní asistentky i svoji cestu k divadlu.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-88286-27-1
Počet stran208
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Literární biografie Radioservis