Registrovaný uživatel
12. června 2022
Hodnocení: 100%
Top nemám slova

| 5 | 4x | ||
| 4 | 1x | ||
| 3 | 2x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Top nemám slova
Zatím vyzkoušené jen párkrát teď v květnu, takže ještě v ne příliš vysokých vedrech, ale musím říct, že příjemně ochladí.
Těm, kteří chtějí klimatizaci, ať jim v pokoji klesne teplota o několik stupňů, rozhodně nedoporučuji.
Ventilátor prostě fouká studený vzduch, který se promění z vody.
Také opravdu pohltí pachy, to je opravdové plus například při vaření.
Za mě kompletní spokojenost!
Snad jen možnost vytáhnout kompletně zásobník na vodu.
Jinak vše na jedničku.