Hlavní obsah stránky

Kinderkraft Joy 2019 s doplňky

Dětská postýlka Kinderkraft Joy 2019 s doplňky

Dětská postýlka Kinderkraft Joy 2019 s doplňky je praktickým řešením pro rodiče, kteří hledají pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek svého dítěte. Tento model je navržen jako cestovní postýlka, což znamená, že je snadno přenosný a lze jej jednoduše složit a rozložit podle potřeby.

Vybrat variantu (2)

Kinderkraft Joy 2019 s doplňky Pink

2 varianty pro
Kinderkraft Joy 2019 s doplňky

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKinderkraft

Popis

Dětská postýlka Kinderkraft Joy 2019 s doplňky je praktickým řešením pro rodiče, kteří hledají pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek svého dítěte. Tento model je navržen jako cestovní postýlka, což znamená, že je snadno přenosný a lze jej jednoduše složit a rozložit podle potřeby. Postýlka má rozměry 126 cm na délku, 65 cm na šířku a 76 cm na výšku, což poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek a hraní dítěte. Díky těmto rozměrům je postýlka vhodná pro děti od narození do doby, než přejdou na samostatnou postel.

Parametry

Materiál postýlkykov a textilie
Šířka65 cm
Cestovníano
Délka126 cm
Výška76 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětské postýlky Kinderkraft

Všechny dětské postýlky Kinderkraft