Hlavní obsah stránky

Kilpi Nordim-W 2019 růžová

  • Kilpi Nordim-W 2019 růžová
Kilpi Nordim-W 2019 růžová

Kolekce 2018/2019 Dámská funkční stretchová bunda, větruodolná přední část, elastické a prodyšné bočnlvsadky pro komfortní pohyb, zateplená bedemíčást protepelný komfort, celorozepínací, vysoký Hrnec, reflexní prvky, 2 hlavní kapsy,prodloužené rukávy s otvory na palce, vhodná na běh, běžky,ve velikosti 36 hmotnost 260g. Nordim je vyrobena ze specificky pleteného materiálu SIBERIUM SRC WB s čtyřsměrnou elasticitou.

Vybrat variantu (1)

Kilpi Nordim-W 2019 růžová 36

1 varianta pro
Kilpi Nordim-W 2019 růžová

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKilpi

Popis

Kolekce 2018/2019 Dámská funkční stretchová bunda, větruodolná přední část, elastické a prodyšné bočnlvsadky pro komfortní pohyb, zateplená bedemíčást protepelný komfort, celorozepínací, vysoký Hrnec, reflexní prvky, 2 hlavní kapsy,prodloužené rukávy s otvory na palce, vhodná na běh, běžky,ve velikosti 36 hmotnost 260g. Nordim je vyrobena ze specificky pleteného materiálu SIBERIUM SRC WB s čtyřsměrnou elasticitou. Díky tomu zajišťuje maximální pohodlí a

Parametry

Velikost oblečeníS
Materiál oblečenípolyester
Barvarůžová
S kapucíne
Velikost oblečení EU36
Sezónajarní/podzimní
Nepromokaváne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dámské větrovky Kilpi

Všechny dámské větrovky Kilpi