Hlavní obsah stránky

Keter Maple Square 106 cm

  • Keter Maple Square 106 cm
  • Keter Maple Square 106 cm
Keter Maple Square 106 cm

Díky květináčům řady Maple je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové. Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje bezkonkurenční odolnost venku, snadno se sestavuje a nevyžaduje žádnou údržbu, takže si budete moci užívat plody své práce bez jakýchkoli potíží.

Vybrat variantu (2)

Keter Maple Square 106 cm hnědý

2 varianty pro
Keter Maple Square 106 cm

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKeter

Popis

Díky květináčům řady Maple je pěstování zeleniny a květin zábavné, snadné a stylové. Výrobky Maple jsou vyrobeny z nejmodernějšího materiálu Evotech společnosti Keter, který poskytuje bezkonkurenční odolnost venku, snadno se sestavuje a nevyžaduje žádnou údržbu, takže si budete moci užívat plody své práce bez jakýchkoli potíží. Materiál Evotech je vyráběn ve skvělé imitaci dřeva, takže produkt skvěle zapadne do jakékoliv zahrady. Maple Square slouží především jako atraktivní, ochranný a vyvýšený záhon kolem vašich květin a zeleniny v zemi.

Parametry

Typ květináčezáhon
Závěsnéne
Na bylinkyne
Materiál květináčeplast
Samozavlažovacíne
Výška32 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Květináče a truhlíky Keter

Všechny květináče a truhlíky Keter