Hlavní obsah stránky

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI

Kuchyňský robot Kenwood se zabudovanou váhou vám ušetří čas i nepořádek při vaření či pečení. K usnadnění práce můžete využít více než 25 volitelných nástavců a aplikaci Kenwood World App, ve které najdete mnoho receptů k vyzkoušení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKenwood

Popis

Kuchyňský robot Kenwood se zabudovanou váhou vám ušetří čas i nepořádek při vaření či pečení. K usnadnění práce můžete využít více než 25 volitelných nástavců a aplikaci Kenwood World App, ve které najdete mnoho receptů k vyzkoušení.

Klíčové vlastnosti
  • Variabilní ovládání rychlosti
  • Funkce Pauza
  • Nerezové metly
  • Mísy DuoBowl
  • Lehce ovladatelné rameno Light lift
  • Motor 1200 W

Chytrý kuchyňský robot Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI

Součástí balení kuchyňského robota Kenwood je také mixér, lis na citrusy a food processor, díky kterému lze jemně sekat ořechy, krájet, nebo krouhat a plátkovat zeleninu. Pomocí mlýnku namelete maso, nebo vám pomůže s výrobou domácích uzenin. Pro přípravu pest, dětské stravy, či drcení koření jistě oceníte mlýnek na bylinky a koření.

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Pohodlí a kontrola práce

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Bezpečný provoz

Robot Kenwood se vyznačuje jednoduchým používáním a údržbou, ale také bezpečností. Při nesprávném nasazení nástavců či při zvednutí ramene za chodu, zastaví robot automaticky svou práci, aby nedošlo k rozstřiku surovin z mísy. Úroveň bezpečnosti také zvyšuje uzamčení mísy a krytů pohonu.

Čtyři míchací nástavce

Součástí kuchyňského robotu jsou 4 míchací nástavce, které je možné mýt v myčce. K Metla umožňuje přípravu piškotového těsta, bublaniny nebo těsta na těstoviny, sušenky, cukrovinky, různé druhy náplní a nádivek, pyré a mnoha jiných pokrmů. Šlehací metla provzdušňuje hmotu a dodává jí lehkou nadýchanou konzistenci. Hnětací hák rychle a účinně hněte hutná těsto, např. na chléb, těstoviny, pizzu nebo koblihy. Flexi metla dokonale setře všechny ingredience ze stěn mísy, a přitom je jemně tře a proměňuje v hladké krémy či třená těsta.

nástavce od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
váha od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Váha EasyWeigh

Přesná váha EasyWeigh vám umožní vážit suroviny přímo v pracovní míse bez nutnosti jejich přemisťování, čímž ušetříte čas a omezíte nepořádek při pečení. Dle potřeby můžete také vážit kdekoliv na spotřebiči, tedy i na vysokorychlostním výstupu.

mísy od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Mísa DuoBowl

Při skladování oceníte dvě do sebe zapadající nerezové mísy DualBowl o objemu 7 l a 5 l v základu výbavy kuchyňského robota Titanium Chef Patissier XL. Větší mísa vám zjednoduší práci díky možnosti temperování surovin přímo v míse. Druhá nerezová místa bude skvělým pomocníkem při přípravě menšího objemu surovin nebo jako další mísa při náročnějším pečení. Po skončení práce vložíte menší misku do té větší, čímž uspoříte spoustu místa v zásuvce.

kuchyňský robot Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Snadno ovladatelné rameno LightLift

Rameno LightLIft se lehce zvedá, proto pro vás bude přidávání surovin do připravované směsi snadné a budete mít lepší kontrolu nad celkovým průběhem pečení.

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Užitečný pomocník při každodenních povinnostech

Kuchyňský robot Kenwood je vybaven odolným motorem o výkonu 1200 W. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní přizpůsobit pracovní tempo robota podle připravovaného pokrmu. S jeho pomocí snadno vykouzlíte širokou škálu pokrmů, nápojů a dezertů. Krémové polévky, jídla s mletým masem, těstoviny, saláty, bramboráky, moučníky či dezerty se šlehačkou představují jen zlomek možností.

Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Jeden robot, neomezené možnosti využití

Robot Kenwood je vybaven výstupy pro vysoké a nízké otáčky, které fungují jako základny pro řadu volitelných nástavců. S tímto řešením přístroj snadno proměníte v odšťavňovač, mlýnek, sekáček a struhadlo nebo dokonce zmrzlinovač. Jeden robot nabízí možnost libovolného rozšíření o více než 25 nástavců a lze z něj tak vytvořit multifunkčního pomocníka. Nástavce na výstup pomalých otáček jsou kompatibilní i se staršími typy robotů, a to díky připojitelnému adaptéru pro nasazení.

mlýnek na maso patří ke Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Mlýnek na maso

Součástí výbavy je mlýnek na maso. Díky pevné kovové konstrukci těla, šnekové hřídeli a plničce snadno namele maso, ryby, tvrdé sýry, ovoce i zeleninu. Je vybaven 3 kotouči s otvory o průměru 3 mm, 4,5 mm a 8 mm a odolnými ocelovými noži. Pomůže při přípravě domácích paštik, pěn, klobás a nádivek. Součástí příslušenství jsou dva nástavce na výrobu klobás i nástavec na kebbe a pěchovadlo.

lis na citrusy od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Snadné odšťavňování s lisem na citrusy

Součástí výbavy je lis na citrusy. Díky rotujícímu kuželu odšťavní čerstvé citrusy, jako jsou pomeranče, grepy, mandarinky, citrony či limety. Sítko z nerezové oceli zachytí pecky, které tak neskončí v nápoji. Lze mýt v myčce na nádobí.

mixér od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Skleněný ThermoResist mixér

Součástí příslušenství je mixér ThermoResist vyrobený z borosilikátového skla, které je odolné vůči vysokým i nízkým teplotám. Objem nádoby je 1,6 l a dokonalé rozmixování zajistí 4 nože z nerezové oceli. Umožňuje přechod mezi mícháním horkých a zmrzlých surovin bez obav z prasknutí nebo poškození. Hravě si poradí s rozmixováním polévek i drcením ledu.

food processor od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Food processor pro precizní strouhání, sekání, krájení

Součástí příslušenství je také Food Processor. Nádoba je vyrobena z odolného materiálu Tritan a sekací nože z nerezové oceli. Součástí balení je také šest precizních krouhacích disků: jemné plátky (2 mm), silné plátky (4 mm), jemné krouhání (3 mm), hrubé krouhání (5 mm), disky Julienne na tenké nudličky (5 mm) a disk na strouhání vhodný na parmazán nebo brambory.

mlýnek na bylinky od Kenwood Titanium Chef Baker KVL85.704SI
Univerzální mlýnek na bylinky a koření

Multifunkční mlýnek na bylinky a koření se používá k sekání a mletí tvrdých surovin, např. koření nebo kávy. Je vyrobený z odolného skla, které neabsorbuje vůni zpracovávaných surovin, a je vybavený tvrdými čepelemi. Příslušenství zahrnuje čtyři úložné nádoby, ve kterých můžete uchovávat vyrobenou směs v lednici.

Parametry

Konstrukce robotus multifunkčním ramenem
Příkon1200 W
Mlýnek na masoano
Objem hlavní nádoby7 l
Hmotnost11,5 kg
Odšťavňováníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuchyňské roboty Kenwood

Všechny kuchyňské roboty Kenwood