Hlavní obsah stránky

Kenwood KAX400PL

  • Kenwood KAX400PL
Kenwood KAX400PL

     Kenwood opět rozšiřuje všestrannost svých výrobků novým nástavcem na krájení kostek, který je primárně určen pro kuchyňské roboty Sense. S kráječem kostek lehce a rychle připravíte zeleninové nebo ovocné saláty, zeleninu do polévek či omáček, nakrájíte tvrdý sýr i maso a uzeniny.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKenwood

Popis

     Kenwood opět rozšiřuje všestrannost svých výrobků novým nástavcem na krájení kostek, který je primárně určen pro kuchyňské roboty Sense. S kráječem kostek lehce a rychle připravíte zeleninové nebo ovocné saláty, zeleninu do polévek či omáček, nakrájíte tvrdý sýr i maso a uzeniny. Nerezovým krájecím diskem vytvoříte rovnoměrné 10x10mm velké kostky. Kráječ na kostky se velmi lehce sestavuje a rozebírá. Jeho jednotlivé části jsou vhodné pro umývání v myčce. Pro jednoduché čištění je součástí balení i speciální nástroj, kterým snadno odstraníte zbytky potravin.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Příslušenství pro kuchyňské roboty Kenwood

Všechny příslušenství pro kuchyňské roboty Kenwood