Hlavní obsah stránky

KELA Kiana bambus 53 x 46 cm

  • kuchyňské prkénko KELA Kiana bambus 53 x 46 cm
kuchyňské prkénko KELA Kiana bambus 53 x 46 cm

Nemáte příliš velkou kuchyň nebo prostě máte rádi výrobky, které lze použít více způsoby? Od toho je tady výrobek firmy Kela ze série Kiana. Z jedné strany jej můžete využít jako prkénko na krájení, které je navíc vybavené drážkou zabraňující nežádoucímu stékání šťávy na kuchyňskou linku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKELA

Popis

Nemáte příliš velkou kuchyň nebo prostě máte rádi výrobky, které lze použít více způsoby? Od toho je tady výrobek firmy Kela ze série Kiana. Z jedné strany jej můžete využít jako prkénko na krájení, které je navíc vybavené drážkou zabraňující nežádoucímu stékání šťávy na kuchyňskou linku. Při otočení slouží jako vál ke zpracovávání těsta, který má na jedné straně zarážku, aby držel na místě a nepochodoval vám po lince, když budete například vyvalovat těsto. Bambusové dřevo, ze kterého je prkénko vyrobeno, je velmi odolný přírodní materiál s jednoduchou údržbou.

Parametry

Materiál prkénkadřevo
Délka530 mm
Šířka460 mm
Produktové čísloKL-11785

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kuchyňská prkénka KELA