Velikost nohy (EU) 41, textil, barva šedá, stahovací gumička, turistickáHybridní model Newport H2 Men od značky Keen se hodí se do všech podmínek. Tvar vstupu do sandálu umožňuje rychlé a pohodlné prozutí.
Hybridní model Newport H2 Men od značky Keen se hodí se do všech podmínek. Tvar vstupu do sandálu umožňuje rychlé a pohodlné prozutí. Díky svému střihu model vyhovuje i uživatelům s širším chodidlem a vyšším nártem. Bota se stahuje pomocí pružné tkaničky s brzdičkou.
Svršek z polyesterové popruhoviny je rychleschnoucí, stejně jako podšívka. Pěnový materiál EVA, z něhož je vyrobena stélka a mezipodešev, poskytuje podporu klenby chodidla a dobré odpružení boty. Spolehlivý záběr při každém kroku zajistí kvalitní gumová podrážka s vícesměrným vzorkem, která díky jemným zářezům zaručuje bezpečnou chůzi i na vlhkém povrchu. Jistotu došlapu v terénu dále zvyšuje stabilizační klenek.
Ekologicky šetrná technologie Eco Odor Control působí proti vzniku mikroplísní a zápachu uvnitř boty. Sandál Newport H2 Men vyniká masivní ochranou prstů, která je ikonickým prvkem značky Keen.