Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Recenze KAYSER Sifonové bombičky v krabičce 10 ks

Nahlásit
Nahlásit chybu
Jednorázové bombičky splňují všechna bezpečnostní a hygienická kritéria. Obsah plynu N2O 7,5 g vystačí na 1 l vody. Množství plynu v každé bombičce je kontrolováno. Sifonové bombičky jsou vyrobeny v ČR.
Porovnat ceny od 74 Kč

Recenze 89%

Hodnocení: 89%
18 recenzí
5
13x
4
3x
3
0x
2
1x
1
1x

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Přidání nového hodnocení
Shrnutí recenzíVygenerováno na základě 9 recenzí pomocí Seznam AI

Sifonové bombičky Kayser jsou funkční a poskytují dostatečnou dávku plynu pro přípravu sody. Někteří zákazníci však zmiňují jejich jednorázové použití a vyšší cenu, což může být nevýhodou pro časté uživatele. Pro občasné použití jsou však vyhovující.

Co lidé chválí
  • Jednoduché užití
  • Dobrá dávka plynu
  • Postačuje na přípravu cca 1 litru sody
Na co si dát pozor
  • Jednorázové a neplnitelné
  • Zbytečný odpad
  • Vyšší cena

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

honza.hanzlik23. ledna 2026
Hodnocení: 100%

jednorázové

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel29. srpna 2024
Hodnocení: 80%

dobrá dávka plynu

trochu drahé

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel13. srpna 2023
Hodnocení: 100%

Je supr

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel13. srpna 2023
Hodnocení: 100%

Pro mě dobre

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel24. června 2023
Hodnocení: 100%

Jednoduché užití

Jednorázové neplnitelné, zbytečný odpad navíc

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel2. května 2022
Hodnocení: 100%

Super, postačuje na prípravu cca 1l sódy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel22. července 2021
Hodnocení: 80%

Nic výjimečného, prostě sifonová bombička.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel29. června 2021
Hodnocení: 100%

Už jsme museli objednat nové součastí místo opotřebovaných, ale jsou k dispozici, což je dobře.

Ochota prodávajícího, dobré rady k použití sifonové lahve, .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatel20. července 2019
Hodnocení: 20%

Protože do mé sifonové lahve se jiné nehodí. Moc málo protože je na dělání sifonu dost drahý. a deset bomiček zaplatit 69,-Kč, když recyklovatelné jsou ani ne za polovic. Za dě krabičky jsem dal 137,-Kč a je to na 20 l sifonu. trochu málo za tolik peněz. To si radši koupím Jemně perlivou vodu v PET láhvi kde mám 2 l vody za 11,-Kč

Protože jsou na jedno použití a pak vyhodit. Proč nejsou recyklovatelné?

Nemám zájem o nákup tohoto zbož.í

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI