Hodnocení: 100%
jednorázové

| 5 | 13x | ||
| 4 | 3x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 1x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Sifonové bombičky Kayser jsou funkční a poskytují dostatečnou dávku plynu pro přípravu sody. Někteří zákazníci však zmiňují jejich jednorázové použití a vyšší cenu, což může být nevýhodou pro časté uživatele. Pro občasné použití jsou však vyhovující.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
jednorázové
dobrá dávka plynu
trochu drahé
Je supr
Pro mě dobre
Jednoduché užití
Jednorázové neplnitelné, zbytečný odpad navíc
Super, postačuje na prípravu cca 1l sódy
Nic výjimečného, prostě sifonová bombička.
Už jsme museli objednat nové součastí místo opotřebovaných, ale jsou k dispozici, což je dobře.
Ochota prodávajícího, dobré rady k použití sifonové lahve, .
Protože do mé sifonové lahve se jiné nehodí. Moc málo protože je na dělání sifonu dost drahý. a deset bomiček zaplatit 69,-Kč, když recyklovatelné jsou ani ne za polovic. Za dě krabičky jsem dal 137,-Kč a je to na 20 l sifonu. trochu málo za tolik peněz. To si radši koupím Jemně perlivou vodu v PET láhvi kde mám 2 l vody za 11,-Kč
Protože jsou na jedno použití a pak vyhodit. Proč nejsou recyklovatelné?
Nemám zájem o nákup tohoto zbož.í