Hlavní obsah stránky

Kavan Foxy Ubec 6A spínaný stabilizátor napájení

  • Kavan Foxy Ubec 6A spínaný stabilizátor napájení
Kavan Foxy Ubec 6A spínaný stabilizátor napájení

Spínaný stabilizátor napájení BEC pro napájení přijímače a serv najde výborné uplatnění v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček, v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5- článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe. Dále pak také v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKavan

Popis

Spínaný stabilizátor napájení BEC pro napájení přijímače a serv najde výborné uplatnění v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček, v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5- článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe. Dále pak také v elektroletech, jejichž

Parametry

Druh díluStabilizátor
Produktové číslo1RC21515

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

RC náhradní díly Kavan

Všechny RC náhradní díly Kavan