Hlavní obsah stránky

Kärcher WRE 18-55

Zařízení Kärcher WRE 18-55 Battery na hubení plevele je vhodné především pro komplexní dlážděné plochy okolo domu. Ergonomický design zařízení na odstraňování plevele Kärcher WRE 18-55 Battery Set s bateriovým pohonem umožňuje práci šetrnou vůči vašim zádům i kolenům, zatímco se inovativní koncept kartáčů postará o rychlé a důkladné odstranění úporného mechu a plevele na plochách, ve spárách i na hranách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKärcher

Popis

Zařízení Kärcher WRE 18-55 Battery na hubení plevele je vhodné především pro komplexní dlážděné plochy okolo domu. Ergonomický design zařízení na odstraňování plevele Kärcher WRE 18-55 Battery Set s bateriovým pohonem umožňuje práci šetrnou vůči vašim zádům i kolenům, zatímco se inovativní koncept kartáčů postará o rychlé a důkladné odstranění úporného mechu a plevele na plochách, ve spárách i na hranách. Sada obsahuje baterii i nabíječku.

Parametry

Typ vytrhávačevytrhávač
Délka132 cm

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Vytrhávače plevele Kärcher