Hlavní obsah stránky

Kärcher SE 4001

  • Vysavač Kärcher SE 4001
  • Vysavač Kärcher SE 4001
  • Vysavač Kärcher SE 4001
  • Vysavač Kärcher SE 4001
  • Vysavač Kärcher SE 4001
Vysavač Kärcher SE 4001

Vysavač Kärcher SE 4001, to je čistič koberců, čalounění, tvrdých ploch a vysavač suchých i mokrých nečistot v jednom. Extraktor SE 4001 na dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na všech površích díky speciální vyspělé technologii trysek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKärcher

Popis

Vysavač Kärcher SE 4001, to je čistič koberců, čalounění, tvrdých ploch a vysavač suchých i mokrých nečistot v jednom. Extraktor SE 4001 na dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na všech površích díky speciální vyspělé technologii trysek.

Klíčové vlastnosti
  • čištění do hloubky vláken
  • mokro-suchý vysavač
  • vyjímatelná nádoba na čistou vodu
  • ekologické čištění bez chemikálií

Multifunkční vysavač Kärcher SE 4001

Kärcher SE 4001 funguje nejen jako čistič koberců, ale dosahuje také velmi dobrých výsledků čištění textilií a tvrdých ploch, jako je například PVC, linoleum, přírodní kámen a keramická dlažba. Čistič je postavený na bázi vysavače suchých a mokrých nečistot.

Kärcher SE 4001 zeshora
Hloubkové čištění

Stroj Kärcher SE 4001 pracuje na principu extrakční činnosti, což znamená, že do čištěné plochy je pod tlakem vháněna voda s čistícím médiem a následně je ihned odsávána i s nečistotami zpět do sběrné nádoby stroje. Kärcher SE 4001 je vybaven speciálním typem trysek, které umožňují čištění vláken do hloubky a díky vytvořenému podtlaku jsou čištěné plochy pochůzné již brzy po čištění.

Kärcher SE 4001 nádoba
Šetrný k přírodě

V porovnání s běžným čištěním nabízí extraktor SE 4001 od společnosti Kärcher jednu rozhodující výhodu. K čištění totiž používá čistou vodu bez přidání chemikálií. Znečištěná voda se pak shromažďuje odděleně ve vlastní nádobě. Na rozdíl od čištění houbičkou a kbelíkem se tak znečištěná voda nedostává do kontaktu s čistou vodou. Tímto způsobem jsou nečistoty nejen separované, ale také účinně odstraněny.

Kärcher SE 4001 výbava
Užitečná výbava

Vysavač Kärcher SE 4001 je vybaven nástřikovou/sací hubicí a hadicí s délkou 2 metry. Dále je k dispozici spárová hubice či hubice na čalounění a filtrační patrona. Díky speciálnímu nástavci na hubici lze se strojem Kärcher SE 4001 čistit i tvrdé plochy. Stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 4 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o stejném objemu na vodu znečištěnou. Vyjmutím nádoby na čistou vodu se stroj změní na mokro-suchý vysavač. Kärcher SE 4001 je vybaven jedním membránovým čerpadlem.

Snadná manipulace

Extraktor SE 4001 zaručuje komfortní manipulaci díky 4 otočným kolečkům. Díky manuální regulaci sací síly není nutné žádné ohýbání. Vysavač je vybaven i navíjením kabelu, což zaručuje jeho rychlé používání. Speciální místo na uložení příslušenství a ergonomické držadlo s funkcí zámku zajišťuje snadné přenášení.

Parametry

Typ vysavačepodlahový
Hlučnost73 dB
Hmotnost vysavače8 kg
Provedení vysavačesáčkový
Příkon1400 W
Délka kabelu7,5 m

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Vysavače Kärcher

Všechny vysavače Kärcher