Zvětšení 12 x, vodotěsný, průměr objektivu 50 mmMonokulár K&F Concept KF33.075 12x50 nabízí kombinaci pokročilé optické technologie a ergonomického designu, což zajišťuje kvalitní pozorovací zážitek. Tento model disponuje 12násobným zvětšením a objektivem s průměrem 50 mm, což umožňuje široké zorné pole a vysokou jasnost obrazu.
Monokulár K&F Concept KF33.075 12x50 nabízí kombinaci pokročilé optické technologie a ergonomického designu, což zajišťuje kvalitní pozorovací zážitek. Tento model disponuje 12násobným zvětšením a objektivem s průměrem 50 mm, což umožňuje široké zorné pole a vysokou jasnost obrazu.
Objektiv s průměrem 50 mm poskytuje dostatečné osvětlení, které zvyšuje ostrost a jasnost obrazu. Díky 12násobnému zvětšení můžete detailně pozorovat objekty na dálku. Se zorným polem 80 metrů na 1000 metrů přístroj zaručuje široký rozhled a pohodlné použití.
Monokulár je vybaven odolností proti prachu a vodě dle standardu IP68, což umožňuje ponoření do hloubky až 10 metrů po dobu 30 minut. Tato vlastnost činí zařízení ideálním společníkem pro milovníky přírody a dobrodruhy i v extrémních podmínkách.
Technologie BAK-4 hranolů a vícevrstvé FMC povlaky na čočkách zajišťují světelný přenos až do 99 %. Tím se dosahuje realistického zobrazení barev a jasného obrazu, přičemž se eliminuje problém tmavých rohů a zkreslení.
Nastavitelný kotouč umožňuje rychlé a přesné nastavení zaostření obrazu jak v centru, tak na periferii, což eliminuje efekt částečného rozmazání. Díky tomu si můžete užívat vysoce rozlišeného obrazu bez nutnosti trávit čas nastavováním parametrů.
Pouzdro monokuláru je vyrobeno z vysoce kvalitní organické gumy, která zajišťuje stabilní úchop a odolnost proti potu a sklouznutí. Ergonomické drážky pro palce zvyšují pohodlí při držení zařízení.
Zařízení je vybaveno nastavitelným okulárem, což je vhodné jak pro uživatele nosící brýle, tak i pro ty, kteří je nepotřebují. Navíc nabízí standardní rozhraní 1/4" pro snadné připojení k stativu, což zvyšuje stabilitu obrazu při delším pozorování.
Monokulár K&F Concept KF33.075 12x50 je tedy vhodný pro širokou škálu uživatelů, kteří hledají spolehlivý a kvalitní nástroj pro pozorování přírody nebo jiných vzdálených objektů.