Výrobce telefonu Samsung, tvrzené skloJP Glass Screen Protector 5D je ochranné sklo určené pro mobilní telefony Samsung Galaxy A52 LTE/A52 5G/A52s. Toto sklo je v černé barvě, což dodává telefonu elegantní vzhled.
Informace o JP Glass Screen Protector 5D ochranné sklo pro Samsung Galaxy A52 LTE/A52 5G/A52s černé
Popis
JP Glass Screen Protector 5D je ochranné sklo určené pro mobilní telefony Samsung Galaxy A52 LTE/A52 5G/A52s. Toto sklo je v černé barvě, což dodává telefonu elegantní vzhled.
Jedná se o tvrzené sklo, které je známé svou vysokou odolností. Tvrzené sklo má tvrdost 9H, což znamená, že je velmi odolné vůči poškrábání a nárazům. Toto sklo chrání celou část displeje, takže telefon je chráněn před všemi možnými nebezpečími.
JP Glass Screen Protector 5D je navíc vybaveno speciální oleofobní vrstvou. Tato vrstva odpuzuje tuky a mastnoty, takže displej telefonu zůstává bez otisků prstů a nečistot.
Aplikace tohoto skla je velmi snadná. Součástí balení je aplikační sada, která zajišťuje, že připevnění tvrzeného skla na displej telefonu je jednoduché a rychlé. Celá připevňovací část je pokryta adhezním lepidlem, takže je zaručena perfektní přilnavost po celé ploše skla.
JP Glass Screen Protector 5D je tak skvělou volbou pro ochranu displeje vašeho telefonu. S tímto sklem je telefon v bezpečí a připraven čelit jakýmkoli výzvám.