Výrobce telefonu Motorola, tvrzené skloJP Glass Screen Protector 2,5D 9H je ochranné sklo určené pro mobilní telefon Motorola Moto G54. Jedná se o tvrzené sklo, které poskytuje vysokou úroveň ochrany pro displej vašeho telefonu.
Informace o JP Glass Screen Protector 2,5D 9H ochranné sklo pro Motorola Moto G54
Popis
JP Glass Screen Protector 2,5D 9H je ochranné sklo určené pro mobilní telefon Motorola Moto G54. Jedná se o tvrzené sklo, které poskytuje vysokou úroveň ochrany pro displej vašeho telefonu.
Toto sklo je vyrobeno s použitím inovativní technologie, která odolává otiskům prstů. Díky tomu zůstává displej telefonu čistý a průhledný. Sklo má tvrdost 9H, což znamená, že je velmi odolné vůči poškrábání. Tímto způsobem poskytuje dokonalou ochranu pro váš drahocenný displej.
Kromě vysoké odolnosti vůči poškrábání a rozbití, poskytuje také perfektní jasnost obrazu a zachovává citlivost doteků.
Sklo je velmi tenké, má pouhých 0,33 mm. To znamená, že ho na displeji svého smartphonu ani nepocítíte. Aplikace skla je velmi snadná díky aplikační sadě, která zajišťuje, že připevnění skla na displej telefonu je velmi jednoduchá. Celá připevňovací část je pokryta lepidlem, takže je zaručena naprostá přilnavost po celé jeho ploše.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 80%
Hodnocení: 80%
1 recenze
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
paja.san9. prosince 2024
Hodnocení: 80%
No hlavně cena a zatím po několika dnech drží jak má.
I když je to jen detail na ilustračních fotografiích je s dírou na přední kameru ale dorazilo bez díry.
Vzhledem k ceně je asi pochopitelné že v balení není nic krom ochranného skla. Ani distanční polohovací samolepky. S vyčištěním displeje a správným umístěním si uživatel musí poradit sám.