Hlavní obsah stránky

Joumma Bags Minnie Joy 33 l

  • cestovní kufr Joumma Bags Minnie Joy 33 l
  • cestovní kufr Joumma Bags Minnie Joy 33 l
  • cestovní kufr Joumma Bags Minnie Joy 33 l
cestovní kufr Joumma Bags Minnie Joy 33 l

Až se vydá vaše zlatíčko na cesty s dětským kufrem Minnie Joy bude to teprve to pravé dobrodružství! Kufřík budou chtít brát s sebou všude – na palubu letadla, na dovolenou i na prázdniny k babičce. A proč ne, splňte jim jejich sen být velké a důležité.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJoumma Bags

Popis

Až se vydá vaše zlatíčko na cesty s dětským kufrem Minnie Joy bude to teprve to pravé dobrodružství! Kufřík budou chtít brát s sebou všude – na palubu letadla, na dovolenou i na prázdniny k babičce. A proč ne, splňte jim jejich sen být velké a důležité. Holčičí dětský kufr Minnie je odolný vůči nárazům. Kufr se 4 kolečky, otočnými o 360° si vás získá svými jízdními vlastnostmi. 4 kolečka nedovolí, aby se kufr převrátil. V horní části je madlo na nošení. Výsuvnou rukojeť můžete zaaretovat ve dvou polohách (cca v 86 a 96 cm).

Parametry

Určenídívčí
Materiál kufruABS
Na kolečkáchano
Objem33 l
Barvavícebarevná
Sadane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Cestovní kufry Joumma Bags

Všechny cestovní kufry Joumma Bags