Hlavní obsah stránky

Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel - Miloš Schmiedberger (2018, pevná)

  • kniha Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel - Miloš Schmiedberger (2018, pevná)
kniha Jiří Krampol: Já a mých 222 dokonalých přátel - Miloš Schmiedberger (2018, pevná)

V této bilanční knize najdete to nejlepší ze zábavního pořadu, který pravidelně sledovaly skoro 2 miliony televizních diváků. Přes 700 fotografií, zářivé osobnosti, mezi kterými nechybí Karel Gott, Miroslav Donutil, Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková, Michael Kocáb, Jan Kraus, Eva Holubová a mnoho dalších.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPráh

Popis

V této bilanční knize najdete to nejlepší ze zábavního pořadu, který pravidelně sledovaly skoro 2 miliony televizních diváků. Přes 700 fotografií, zářivé osobnosti, mezi kterými nechybí Karel Gott, Miroslav Donutil, Jiřina Bohdalová, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková, Michael Kocáb, Jan Kraus, Eva Holubová a mnoho dalších. Dosud nepublikované informace a fóry ze zákulisí natáčení. Ale hlavně sám Jiří Krampol s jeho typickým šarmem, vtipem, energií a bezprostředností.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2018
Produktové číslo978-80-7252-766-3
Počet stran240
Vazbamapa

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Práh

Všechny romány, povídky, novely Práh