Hlavní obsah stránky

Janome 1522

  • Janome 1522
Janome 1522

Mechanický šicí stroj, který nabízí 25 programů včetně overlockových a dekorativních stehů, automatickou knoflíkovou dírku, velký pracovní prostor, regulaci přítlaku patky, volné rameno či LED osvětlení. Jedná se o šicí stroj se silnou kovovou konstrukcí, kovovými součástmi a dokonale namontovaným pouzdrem.

Vybrat variantu (2)

Janome 1522 PG

2 varianty pro
Janome 1522

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJanome

Popis

Mechanický šicí stroj, který nabízí 25 programů včetně overlockových a dekorativních stehů, automatickou knoflíkovou dírku, velký pracovní prostor, regulaci přítlaku patky, volné rameno či LED osvětlení. Jedná se o šicí stroj se silnou kovovou konstrukcí, kovovými součástmi a dokonale namontovaným pouzdrem. Pomocí dostupných stehů můžete nejen šít a kombinovat několik prvků látek dohromady, ale také zajímavě zdobit šité věci. Obsluha šicího stroje Janome 1522 je velmi uživatelsky přívětivá a intuitivní.

Parametry

Vestavěné světloano
Vyšívací strojano
Šití dvojjehlouano
Overlock šitíano
Volné ramenoano
Ručníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Šicí a vyšívací stroje Janome

Všechny šicí a vyšívací stroje Janome