Typ motoru elektromotor, měřítko 1:10IQ models Surpass 7011 je loď na dálkové ovládání, která je ideální svou velikostí a zároveň nabízí dobrou kombinaci funkcí. Disponuje silným motorem, díky kterému dosahuje rychlosti až 25 km/h.
Informace o IQ models Surpass 7011 RTR 1:10 zelená
Popis
IQ models Surpass 7011 je loď na dálkové ovládání, která je ideální svou velikostí a zároveň nabízí dobrou kombinaci funkcí. Disponuje silným motorem, díky kterému dosahuje rychlosti až 25 km/h. Motor má vodní chlazení, což zvyšuje jeho životnost. Je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, součástí balení je i stojánek pro pohodlné skladování.
RC loď pluje všemi směry - vpřed, vzad, doleva i doprava. Velikou výhodou je alarm, kdy vám začne blikat dálkový ovladač v případě, že se loď dostane mimo dosah nebo jste na hraně kapacity akumulátoru. Konstrukčně je navržena tak, že se nepřevrátí a skvěle se ovládá i při plné rychlosti. Díky proporcionálnímu plynu dokáže jet i pomalu, takže s ní můžete i na menší vodní plochy. Součástí je nabíjecí akumulátor Li-Ion 7,4 V 650 mAh, se kterým vydrží v provozu cca 10 minut. Nabijete ho za cca 60 minut přiloženou USB nabíječkou. Dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 Ghz a jeho dosah je cca 80 metrů. Potřebujete do něj 2 AA baterie.