Hlavní obsah stránky

Innovagoods Odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED

  • Innovagoods Odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED
  • Innovagoods Odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED
  • Innovagoods Odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED
Innovagoods Odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED

Vaši domácnost ochrání odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED InnovaGoods Home Pest! Účinný odpuzovač, který vytváří ochrannou clonu, přes níž do vašeho domu neproniknou hlodavci ani hmyz. Jedná se o clonu z elektrických vln, které jsou pro lidi a okolí neškodné a smysly nezachytitelné, ale škůdcům vadí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuInnovaGoods

Popis

Vaši domácnost ochrání odpuzovač hmyzu a hlodavců s LED InnovaGoods Home Pest! Účinný odpuzovač, který vytváří ochrannou clonu, přes níž do vašeho domu neproniknou hlodavci ani hmyz. Jedná se o clonu z elektrických vln, které jsou pro lidi a okolí neškodné a smysly nezachytitelné, ale škůdcům vadí. Odpuzovač je vyroben z materiálu ABS s dosahem 180 m2. Světelná kontrolka ukazuje účinnost fungování (zelená) a cyklu (červená blikající). Odpuzovač odpuzuje: šváby, mravence, pavouky, termity, můry, komáry, krysy, myši.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Elektronické lapače a odpuzovače hmyzu InnovaGoods