Pleťový olej Recenze Inlight Deep Moisture Balm balzám 28 ml

Recenze Inlight Deep Moisture Balm balzám 28 ml

Hloubkově hydratační balzám Inlight byl vytvořen pro intenzivní obnovu pleti. Díky obsahu bambuckého másla a makadamového oleje je bohatý na antioxidanty ve formě vitaminů A a E a esenciální mastné kyseliny. Pupalkový, šipkový a mrkvový olej pleť skvěle hydratují a měsíček lékařský, jitrocel a pupečník asijský pleti dodávají elasticitu. Výsledkem je mladistvý vzhled pleti.

Porovnat ceny od 1 850 Kč

Registrovaný uživatel4. dubna 2021

Úžasné složení, krásné voní a výborně se vstřebává. Pleť je po něm jemná.

martin.chvatal17. února 2024

Prostě funguje! Příjemná „gelova„ konzistence, super složení, příjemná vůně

Registrovaný uživatel16. prosince 2022

přírodní biokosmetika, krásně voní, používám denně

žádné

Registrovaný uživatel2. března 2022

úžasně heboučký a stačí opravdu malinko na celý obličej

Registrovaný uživatel12. ledna 2022

Je to přírodní kosmetika. Krém krásně voní.

Účinek střední, neurazí, nenadchne.

Asi jsem měla větší očekávání než krém splnil. Bohužel musím říct, že jsou krémy, které sice nejsou 100% přírodní, ale jsou označeny jako CPK a jejich účinek byl daleko výraznější a stojí o 1/4 ceny.

Registrovaný uživatel23. června 2021

Používám celou řadu této značky, velká spokojenost. Příjemný a dobře se aplikuje. Používán denně.

Registrovaný uživatel18. dubna 2021

Přírodní složení v bio kvalitě.

Jejich "Face Cleanser" má také perfektní složení a opravdu nádherně voní po bylinkách. Očekávávala jsem podobnou vůni i u Deep Moistere balzámu,ale bohužel mi nevoní - čistě individuální hodnocení,někomu může vyhovovat. Doporučuji zakoupit vždy vzoreček,bude-li skladem...

Registrovaný uživatel19. října 2023
Registrovaný uživatel13. března 2023