Průměr ráfku 2,3", šířka duše 60 mm, autoventilekDuše na kola určená pro horská kola s průměrem ráfku 29 palců nabízí spolehlivé řešení pro cyklistické aktivity. Je vhodná pro širokou škálu plášťů díky univerzálnímu rozsahu rozměrů.
Informace o Impac AGV29 70400340 29" 40/60-584/635 AV
Popis
Duše na kola určená pro horská kola s průměrem ráfku 29 palců nabízí spolehlivé řešení pro cyklistické aktivity. Je vhodná pro širokou škálu plášťů díky univerzálnímu rozsahu rozměrů. Kompatibilita je zajištěna pro pláště o šířce od čtyřiceti do šedesáti milimetrů a vnitřním průměru od 584 mm do 635 mm.
Tato duše je vybavena autoventilkem, který umožňuje snadné huštění u benzínových pump i pomocí běžných cyklistických hustilek. Autoventilek je standardní a široce dostupný, což usnadňuje výměnu v případě defektu.
Duše je vhodná pro rekreační i sportovní jezdce, kteří hledají spolehlivou náhradu nebo novou duši pro svůj stávající plášť v uvedeném rozmezí rozměrů. Montáž je standardní a nevyžaduje žádné speciální nářadí, doporučuje se však dodržovat pokyny výrobce pláště a kola pro správnou instalaci.
Pravidelná kontrola tlaku v pneumatikách je klíčová pro prevenci defektů a zajištění optimálních jízdních vlastností. V případě potřeby je výměna duše rychlá a jednoduchá. Délka ventilku činí čtyřicet milimetrů, což odpovídá běžným standardům pro horská a krosová kola.