Hlavní obsah stránky

Husqvarna Automower 405X

Sekačka Husqvarna Automower 405X

Husqvarna Automower 405X je spolehlivý a vysoce výkonný model v řadě X-line, který je vhodný pro údržbu menších trávníků. Potichu poseká trávu na členitých trávnících do rozlohy až 600 m2 a díky systematickému sečení poseká dokonale i trávu v úzkých průchodech.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHusqvarna

Popis

Husqvarna Automower 405X je spolehlivý a vysoce výkonný model v řadě X-line, který je vhodný pro údržbu menších trávníků. Potichu poseká trávu na členitých trávnících do rozlohy až 600 m2 a díky systematickému sečení poseká dokonale i trávu v úzkých průchodech. Snadno zvládá sečení ve svahu. Sekačka je vybavena komfortními funkcemi. Má elektrické nastavení výšky sečení, funkci TargetHeight, ochranu proti mrazu a časovač. Jako člen prémiové řady X-line se vyznačuje designem X-line s předními LED světlomety, předním nárazníkem a speciálními barevnými kryty kol.

Parametry

Typ sekačkyrobotická
Šíře záběru22 cm
Hmotnost9,7 kg
Druh pohonuakumulátorový
Maximální výška sečení50 mm
Minimální výška sečení20 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky Husqvarna

Všechny sekačky Husqvarna