Hlavní obsah stránky

Husqvarna 135 Mark II

Motorová pila Husqvarna 135 Mark II

Motorová pila Husqvarna 135 Mark II je robustní, spolehlivá a snadno ovladatelná pila s vysokým řezným výkonem, určená pro majitele domů a zahrad. Perfektní řetězová pila pro příležitostné řezání na zahradě, řezání palivového dříví či kácení menších stromů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHusqvarna

Popis

Motorová pila Husqvarna 135 Mark II je robustní, spolehlivá a snadno ovladatelná pila s vysokým řezným výkonem, určená pro majitele domů a zahrad. Perfektní řetězová pila pro příležitostné řezání na zahradě, řezání palivového dříví či kácení menších stromů. Rychle startuje a snadno se ovládá, a díky bočnímu napínání řetězu je napínání řetězu rychlé a pohodlné.

Klíčové vlastnosti
  • systém Air Injection
  • pevná a lehká konstrukce
  • X-Torq

Snadno ovladatelná Husqvarna 135 Mark II

Lehká a výkonná pila pro neprofesionální použití, kterou lze velmi snadno nastartovat a ovládat. Vybavena motorem X-Torq s nižší spotřebou paliva a sníženou úrovní emisí, palivovým čerpadlem a účinnou, setrvačností aktivovanou brzdou řetězu.

Systém Air Injection

Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru. Všechen vzduch, který proudí do karburátoru je prováděn přes startér. Působením rotace chladícího ventilátoru se prach a nečistoty odstřeďují z pily ven.

X-Torq

Motor X Torq, kterým je pila Husquarna 135 Mark II vybavena, má nižší spotřebu paliva a nižší hladiny zplodin ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí.

Kombinovaná páčka

Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru. Pila je také vybavena napínáním řetězu ze strany, které umožňuje rychlé a pohodlné napnutí řetězu.

pila Husqvarna 135 Mark II

Parametry

Délka lišty40 cm
Příkon1600 W
Výkon motoru1400 W
Hmotnost4,7 kg
Typ pohonu pilybenzínová
Určení pilydřevo

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motorové pily Husqvarna

Všechny motorové pily Husqvarna