
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji
Hugo Boss Boss The Scent M EDT
- Nejvýhodnější

100 ml + EDT 8 ml
od 290 Kč2,90 Kč/ml 
100 ml + deodorant 150 ml + sprchový gel 100 ml
od 302 Kč3,02 Kč/ml
50 ml
od 671 Kč13 Kč/ml
100 ml
od 675 Kč6,75 Kč/ml
50 ml + deodorant 150 ml
od 1 008 Kč20 Kč/ml
50 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 051 Kč21 Kč/ml
100 ml + deostick 75 ml
1 423 Kč14 Kč/ml
200 ml
od 1 512 Kč7,56 Kč/ml
50 ml + deostick 75 ml
1 669 Kč33 Kč/ml
100 ml + deostick 150 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 844 Kč18 Kč/ml
100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 795 Kč18 Kč/ml
200 ml + balzám po holení 75 ml
2 229 Kč11 Kč/ml
Podobné výrobky
Všechny podobné

Giorgio Armani Stronger With You…, 100 ml

French Avenue Liquid Brun M EDP, 100 ml

Afnan 9PM M EDP, 100 ml

Lattafa Asad Elixir M EDP 100 ml

Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml

Valentino Born In Roma Intense Uomo M…, 100 ml

Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 100 ml

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum M…, 75 ml

Lattafa Asad Bourbon M EDP 100 ml

Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 200 ml

Christian Dior Fahrenheit M EDT, 100 ml

Hugo Boss Hugo Man EDT, 200 ml

Azzaro The Most Wanted M P, 100 ml

Armaf Club de Nuit Intense M EDT, 105 ml
Všechny podobné výrobky
Informace o Hugo Boss Boss The Scent M EDT
Popis
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma je plné přitažlivosti a neodolatelné vášně. Toaletní voda Boss The Scent za sebou zanechá trvalou stopu v mysli každé z žen.
Klíčové vlastnosti
- dřevitá orientální vůně s kořenitými akordy
- pro moderního, sebejistého muže
- na celodenní nošení zejména v chladnějších dnech
Toaletní voda pro muže Hugo Boss Boss The Scent
Staňte se tím, na koho nikdy nezapomete. Tím, kdo ji získal kombinací mužského sebevědomí a nonšalance. Toaletní voda Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ve vašem okolí. Úvodní zázvorové tóny si dokonale podmaní vaše smysly a afrodiziakální maninka umocní pocity vzrušení. Živočišné esence pravé kůže pak dodávají vůni nebývalou smyslnost. Její intenzivní a magneticky přitažlivé aroma je plné neodolatelné vášně.

Příběh vůně The Scent
Toaletní voda Boss The Scent byla přímo stvořená pro rafinované svádění. Přitažlivá tekutina jantarové barvy s sebou přináší punc **nezapomenutelnosti **a jedinečnosti. Tato výjimečná pánská vůně byla uvedena na trh v roce 2015 a její tváří se stal charismatický herec Theo James.

Tvář vůně - Jamie Dornan
Nenuceně svůdná a uznávaná herecká ikona Jamie Dornan ztělesňuje muže Boss, jehož charisma se řídí instinktem a jeho sebedůvěra a sofistikovanost jej činí neodolatelným. Z těchto vlastností se rodí přitažlivý šarm, který vypráví příběh svádění v digitálním věku.

Kombinace elegance a náhodnosti
Hugo Boss věří ve svádění, které útočí na mysl a zanechává trvalou stopu. Vůně, která vytvoří tento efekt, je naprosto jedinečná. Boss The Scent se může pochlubit exkluzivní ingrediencí z Afriky: afrodiziakální ovoce maninka, evokující marakuju a rum.
Také ale evokuje něco hlubšího a niternějšího: přitahování touhy a vyvolání vzpomínek. Její účinek je silný, originální, na který se nikdy nezapomíná. Univerzální vůně střední intenzity a středně dlouhé výdrže je vhodný k celoročnímu nošení. Flakon vůně představuje jantarovou šťávu, zasazenou do stříbrné klece, jako zachycení ducha svádění, než rozpoutá svou dynamickou sílu.
Složení vůně Hugo Boss Boss The Scent
- **Hlava **- zázvor, bergamot, mandarinko-pomerančové aroma
- **Srdce **- levandule, maninka
- Základ - kůže, dřevité tóny
O značce Hugo Boss
Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.
Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.
První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.
Parametry
Základní údaje
| Výrobce | Hugo Boss Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Pánské parfémy Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Vůně
| Fougerové vůně | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Rodina pánských vůní s kumarinem, levandulí a dubového mechu doplněná o další květinové, citrusové i dřevité aroma. | |
| Dřevitá vůně | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kořenitá vůně | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Ostatní parametry
| Dárková sada | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Parfém v sadě s další kosmetikou stejné značky, nejčastěji se sprchovým gelem, deodorantem nebo vodou po holení. | |
| Na Zboží od | 24. října 2023 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Typ a původ
| Typ parfému | toaletní voda Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Eau de Toilette, EdT, obsahuje pouze 5-15 % vonných složek Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů | |
| Kožená | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Svěží parfém | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Původ parfému | německé Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Balení
| Objem | 50 ml Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Recenze 93%
| 5 | 409x | ||
| 4 | 67x | ||
| 3 | 12x | ||
| 2 | 6x | ||
| 1 | 18x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hugo Boss Boss The Scent M EDT je parfém s výraznou a příjemnou vůní, která se u většiny uživatelů osvědčila jako dlouhodobě oblíbená. Vyniká kvalitním zpracováním a designem, ale u některých variant se objevují stížnosti na slabší výdrž. Vhodný je jako dárek pro muže s osobytou osobností.
Příjemná a osobitá vůně
Dlouhá výdrž vůně
Kvalitní zpracování a design
Oblíbená a opakovaně kupovaná vůně
Vhodná jako dárek
U některých variant slabá výdrž
Rychlé vyprchání vůně
Větší balení má slabší intenzitu
Ojediněle se objevuje podezření na padělek
Vzácně se objevuje nesoulad vůně s očekáváním
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 100%
Skvělá vůně
Hodnocení: 100%
Dlouhodobě ověřeno, spokojenost.
Hodnocení: 100%
Příjemná vůně s dlouhou výdrží.
Oblíbená vůně, opakovaný nákup.
Hodnocení: 100%
Nemohu hodnotit, je to dárek, který mě byl doporučen
BOSS je velmi dobrý
Hodnocení: 100%
Používám x let, nemam žádné námitky proste pro mne je výborní.
Hodnocení: 100%
Dal jsem 5 hvězdiček. Stračí...???
Hodnocení: 80%
Příjemná, nevtíravá vůně
Dlouho nevoní
Ale vcelku spokojenost
Hodnocení: 100%
Nádherně voní a dlouho vydrží na těle i oblečení. Super balení vhodné jako dárek.
Hodnocení: 100%
Příjemná, dlouhotrvající vůně
Hodnocení: 80%
zvykl jsem si na něj
Hodnocení: 100%
Dlouhá výdrž vůně
Hodnocení: 100%
Vůně je příjemná, ale dlouho nevydrží.
Vůně je příjemná, ale dlouho nevydrží.
Hodnocení: 40%
Je mi líto ale už tak nevoní jako před tím domnívám se zdá nejde o padělek.
Dám na rozbor a uvidí se.
Hodnocení: 80%
Je to oblíbená vůně mého manžela a i mě velmi dobře voní. Používá jí už léta .Je to jemná ,nevtíravá a zároven' mužská vůně . A voní opravdu dlouho .
O žádných nevím ,snad by mohla být levnější ,protože s cenou jde neustále nahoru .
Dražší mužská ,jemná ,nevtíravá vůně .
Hodnocení: 100%
Mám ho rád, objem
Hodnocení: 100%
Tento produkt kupuji synům, jejich oblíbená vůně, kterou používají každý den .Dostatečná spokojenost.
Hodnocení: 100%
Krásná svěží kořenista vůně , vůně vydrží cely den
Hodnocení: 100%
Krásná vůně, dlouho vydrží
Hodnocení: 20%
Sklenička je pěkná to vše.
Vůně je extrémně levná, ani nemůžu říct tuctová. Opravdu nechápu, jak to někdo může vychvalovat,. Připomíná mi to smrad co vám někdo nabízí na parkovišti,. Opravdu hrůza. Nepodporujte takovou zlodějinu.
Lahvička pěkná, ovšem vůně hrůza. Je vidět, že se šetří....
Hodnocení: 100%
Kdysi jsem koupil Bosse a od té doby jej používám a kupuji pro své přátele.
Pánské parfémy Hugo Boss
Více z kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT

Hugo Boss Bottled No.6 M EDT

Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P

Hugo Boss Hugo Man EDT

Hugo Boss Boss Bottled Elixir M P

Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP

Hugo Boss Bottled No.6 M EDT

Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT

Hugo Boss Bottled Tonic M EDT

Hugo Boss Hugo Man EDT

Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP

Hugo Boss Bottled Night M EDT

Hugo Boss Bottled Night M EDT

Hugo Boss Boss The Scent Elixir M P
