Hlavní obsah stránky

HUAWEI MatePad T10s

  • tablet HUAWEI MatePad T10s
  • tablet HUAWEI MatePad T10s
  • tablet HUAWEI MatePad T10s
tablet HUAWEI MatePad T10s

HUAWEI MatePad T10s, to je sympatický dotykový tablet, na němž si najde to své každý člen vaší rodiny. Jedná se totiž o přístroj, jehož prostřednictvím si v klidu vyřídíte pracovní e-maily, ale taky zhlédnete film či seriál, pustíte si oblíbenou muziku nebo se třeba s celou rodinou vyfotíte.

Vybrat variantu (3)

HUAWEI MatePad T10s 2/32 GB Wi-Fi modrý (53011DTD)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHUAWEI

Popis

HUAWEI MatePad T10s, to je sympatický dotykový tablet, na němž si najde to své každý člen vaší rodiny. Jedná se totiž o přístroj, jehož prostřednictvím si v klidu vyřídíte pracovní e-maily, ale taky zhlédnete film či seriál, pustíte si oblíbenou muziku nebo se třeba s celou rodinou vyfotíte. Navíc nechybí speciální dětský koutek, v němž se zabaví vaši nejmenší. Toto chytré zařízení zkrátka nabízí pestrou výbavu funkcí a technologií, takže se na něj můžete spolehnout v celé řadě situací.

Parametry

Operační systémAndroid 10
Frekvence procesoru2 GHz
Operační paměť2 GB
Úhlopříčka displeje10,1"
Počet jader procesoruosmijádrový
Interní paměť32 GB

Články k tématu

Srovnání produktůJak vybrat nejlepší tablet pro děti

Vybrat vhodný tablet pro dítě není vůbec jednoduché. V takovém případě je nutné zohlednit hned několik faktorů a podle individuálních potřeb se následně rozhodnout. Na co byste si měli dát pozor a…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tablety HUAWEI