Hlavní obsah stránky

Hristina Přírodní tělové mléko čokoládové sušenky 250 ml

  • tělové mléko Hristina Přírodní tělové mléko čokoládové sušenky 250 ml
tělové mléko Hristina Přírodní tělové mléko čokoládové sušenky 250 ml

Přírodní tělové mléko s čokoládovou vůní hydratuje a zklidňuje pokožku, je potom měkká, hladká, pružn, s jemnou sladkou a svůdnou vůní čokoládových sušenek. Bohaté na výživné kakaové máslo (přírodní ochranný faktor proti slunečnímu záření), kakaový prášek (účinek matná pleť), uklidňující heřmánek, kombinace výživných a hydratačních olejů, jako mandlový, sezamový, olivový olej a bambucké máslo, vitamíny A a E; allantoin - zjemňující účinek pro pokožku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHristina

Popis

Přírodní tělové mléko s čokoládovou vůní hydratuje a zklidňuje pokožku, je potom měkká, hladká, pružn, s jemnou sladkou a svůdnou vůní čokoládových sušenek. Bohaté na výživné kakaové máslo (přírodní ochranný faktor proti slunečnímu záření), kakaový prášek (účinek matná pleť), uklidňující heřmánek, kombinace výživných a hydratačních olejů, jako mandlový, sezamový, olivový olej a bambucké máslo, vitamíny A a E; allantoin - zjemňující účinek pro pokožku. Delikátní a zdravá každodenní péče o pokožku celého těla.

Parametry

Dětskéano
Objem250 ml

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Tělová mléka Hristina

Všechny tělová mléka Hristina