Hlavní obsah stránky

Hřebeny a okolí: Horolezecký průvodce s útržky z historie - Martin Mašát (2020, brožovaná)

  • kniha Hřebeny a okolí: Horolezecký průvodce s útržky z historie - Martin Mašát (2020, brožovaná)
kniha Hřebeny a okolí: Horolezecký průvodce s útržky z historie - Martin Mašát (2020, brožovaná)

Průvodce zahrnuje lezecké terény v brdských Hřebenech a okolí, konkrétně: Čertovy skály u Černolic, Černou skálu u Řevnic, Plešivec, Babku, Mrtnickou skálu, Jindřichovu skálu, Slepuchu. Každá oblast je nejprve popsána v základních informacích: materiál, styl lezení, obtížnosti, délky, orientace, sklon, adres správce, plus GPS souřadnice a mapka s příjezdem a přístupem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMartin Mašát

Popis

Průvodce zahrnuje lezecké terény v brdských Hřebenech a okolí, konkrétně: Čertovy skály u Černolic, Černou skálu u Řevnic, Plešivec, Babku, Mrtnickou skálu, Jindřichovu skálu, Slepuchu. Každá oblast je nejprve popsána v základních informacích: materiál, styl lezení, obtížnosti, délky, orientace, sklon, adres správce, plus GPS souřadnice a mapka s příjezdem a přístupem. Stěny jsou vyfoceny barevně, cesty v nich vyznačeny také barevně a podrobněji popsány v textové části. Závěr knihy obsahuje historii lezení, prvovýstupy i významné osobnosti.

Parametry

Jazykčeština
KontinentEvropa
Mapane
Produktové číslo978-80-270-6849-4
Rok vydání2020
Vazbabrožovaná / lepená
Průvodceano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky