Hlavní obsah stránky

HP OfficeJet 200 Mobile Printer

Přenosná inkoustová tiskárna HP OfficeJet 200 v kompaktním černém provedení poslouží k rychlému a kvalitnímu tisku na cestách. Při rychlosti tisku přibližně 9 obrázků za minutu černobíle a 6 obrázků za minutu barevně získáte bezokrajový výstup ve formátu A4 s rozlišením až do 4 800 × 1 200 DPI.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHP

Popis

Přenosná inkoustová tiskárna HP OfficeJet 200 v kompaktním černém provedení poslouží k rychlému a kvalitnímu tisku na cestách. Při rychlosti tisku přibližně 9 obrázků za minutu černobíle a 6 obrázků za minutu barevně získáte bezokrajový výstup ve formátu A4 s rozlišením až do 4 800 × 1 200 DPI. Disponuje grafickým displejem s úhlopříčkou 2,0". Pro připojení k zařízením poslouží rozhraní USB 2.0 a bezdrátová technologie Wi-Fi, přičemž tiskárna podporuje aplikace mobilního tisku HP ePrint, Chrome OS a Wi-Fi Direct.

Parametry

Technologie tiskuinkoustová
Rozlišení tisku4800 x 1200
Bezokrajový tiskano
Formát papíruA4
Oboustranný tiskne
USB hostano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tiskárny HP

Všechny tiskárny HP