Hlavní obsah stránky

Honor Watch GS Pro

  • chytré hodinky Honor Watch GS Pro
  • chytré hodinky Honor Watch GS Pro
chytré hodinky Honor Watch GS Pro

Chytré hodinky Honor Watch GS Pro jsou navrženy pro náročné sportovce a příznivce outdoorových aktivit, kterým poskytnou podrobné údaje o fyzické aktivitě a kromě toho nabízejí i přesnou navigaci v terénu a řadu dalších užitečných funkcí pro usnadnění každodenního života. Díky robustní konstrukci a voděodolnému pouzdru hodinky Honor bez problému obstojí i v extrémních podmínkách.

Vybrat variantu (3)

Honor Watch GS Pro Marl White

3 varianty pro
Honor Watch GS Pro

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHonor

Popis

Chytré hodinky Honor Watch GS Pro jsou navrženy pro náročné sportovce a příznivce outdoorových aktivit, kterým poskytnou podrobné údaje o fyzické aktivitě a kromě toho nabízejí i přesnou navigaci v terénu a řadu dalších užitečných funkcí pro usnadnění každodenního života. Díky robustní konstrukci a voděodolnému pouzdru hodinky Honor bez problému obstojí i v extrémních podmínkách. Zajisté vás potěší i dlouhá výdrž baterie, která při běžném používání činí až 25 dní. Hodinky Honor Watch GS Pro jsou kompatibilní s Android i iOS.

Parametry

Velikost displeje1,4"
Bluetooth specifikace5,1
Voděodolnéano
Kapacita baterie790 mAh
Hmotnost45,5 g
Rozlišení454 x 454

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Honor