Hlavní obsah stránky

Honda GX160 SX3 motor

  • Honda GX160 SX3 motor
Honda GX160 SX3 motor

Motor Honda GX160 SX3 je vhodnou pohonnou jednotkou pro širokou škálu aplikací pro použití v náročných podmínkách, jako jsou stavební stroje, kultivátory, elektrocentrály, svářečky, čerpadla a další průmyslové aplikace. Disponuje 4taktním zážehovým jednoválcem s rozvodem OHV, reverzním/elektrickým startováním, zdvihovým objemem 163 cm3, palivovou nádrží o objemu 3,1 l a olejovou nádrží o objemu 600 ml.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHonda

Popis

Motor Honda GX160 SX3 je vhodnou pohonnou jednotkou pro širokou škálu aplikací pro použití v náročných podmínkách, jako jsou stavební stroje, kultivátory, elektrocentrály, svářečky, čerpadla a další průmyslové aplikace. Disponuje 4taktním zážehovým jednoválcem s rozvodem OHV, reverzním/elektrickým startováním, zdvihovým objemem 163 cm3, palivovou nádrží o objemu 3,1 l a olejovou nádrží o objemu 600 ml. Celkové rozměry jsou 312 x 362 x 346 mm a hmotnost činí 15,1 kg.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Ostatní příslušenství k zahradní technice Honda