- Týden a více
- Doprava od 121 Kč
- Doprava od 121 Kč

Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Autorizovaný prodejce















| Výrobce | Holzmann Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Stolní brusky Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Na Zboží od | 20. února 2013 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ stolní brusky | na řetězy Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| 5 | 2x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jelikož mám kmenovou pilu Hozman tak jsem chtěl další produkt od stejného výrobce ale když jsem to chtěl zprovoznit tak nic nefungovalo!
Musel jsem tento výrobek rozebrat a rozřezat, sestavit všechno znovu, dobrousit vačku kterou dodali jako polotovar a po 12hodinách práce na tomto výrobku jsem docílil funkčnosti
měly by tento výrobek poslat jako stavebnici a udělali by lépe
Dobrý motor na broušení a motor na posun pilového pásu.
KDYŽ JSEM SESTROJOVAL TENTO STROJ NA BROUŠENÍ PILOVÝCH PÁSŮ TAK JSEM MÁLEM OMDLEL, ZJISTIL JSEM, ŽE JE ABSOLUTNĚ NEPOUŽITELNÝ. Všechno křivě slepené, jelikož se nedá říci svařené. Tak jsem nejprve sundal všechno co držel rám tohoto zařízení, vzal jsem flexu a rozřezal všechno co bylo jakoby svařené. Celou červenou konstrukci jsem zůhloval a svařil tak, aby všechny komponenty seděly správně. Srovnal jsem zohýbané šrouby pro držák pilového pásu namontoval jsem to na správně svařený rám uřezal jsem špatně navařené štelovací šrouby na zvyšování a snižování pilového pásu a navařil spět jako funkční, po montáži spět na znovu nastříkaný rám červenou barvou, jsem zjistil špatně zapojené kabely ke spouštění pohonu vačky s posunem pilového pásu jelikož toto zařízení musí být po zapnutí nezávislé na brusce kuli seštelování vačky a posunu na velikost a délku broušení pilového pásu. Samozřejmě vačka byla dodána jako polotovar kterou po 3 hodinách jsem zbrousil do stavu správného broušení pilového pásu, a to se brousí dá se říci na desetiny mm. Po dvou denní úpravě tohoto zařízení jsem dospěl ke spokojenosti tohoto výrobku za 25000,-kč.
Měly by se stydět ty lidi kteří tento výrobek pustí do prodeje, takto zohavený stroj lidmi, kteří tento stroj sestavují ty jen kazí reputaci výrobku firmě která zadala výrobu někomu.














