Hlavní obsah stránky

Henné Color Přírodní barva 100 g

  • barva na vlasy Henné Color Přírodní barva 100 g
barva na vlasy Henné Color Přírodní barva 100 g

Prášková henna s vysokým obsahem indiga vlasy obarví na výraznou barvu, navíc regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky. Barva je zpracována z rostliny, která roste v orientálních zemích a byla používána již ve starém Egyptě.

Vybrat variantu (9)

Henné Color Přírodní barva 100 g hnědá

9 variant pro
Henné Color Přírodní barva 100 g

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHenné Color

Popis

Prášková henna s vysokým obsahem indiga vlasy obarví na výraznou barvu, navíc regeneruje vlasové vlákno, posiluje kořínky, dodává objem a plastické odlesky.  Barva je zpracována z rostliny, která roste v orientálních zemích a byla používána již ve starém Egyptě. Henna vlasy pěstí, posiluje a dodává jim lesklý zdravý vzhled. Z lékařského hlediska je henně jednoznačně dávána přednost před barvivy chemickými, které vlasy zeslabují a narušují. Je doporučována zejména na vlasy od přírody slabé, které se lámou a dvojí, nebo při alergiích na chemické barvy a přelivy.

Parametry

Barvahnědá
Veganne
Typ barvy na vlasyhenna
Profesionálníne
BIOne
Hmotnost100 g
Bez amoniakuano
Typ přípravkurozpustný prášek

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Barvy na vlasy Henné Color