Hlavní obsah stránky

Helikon-tex Outdoor Tactical Softshell černé L

Pánské kalhoty Helikon-tex Outdoor Tactical Softshell černé L

Outdoor Tactical Pants (OTP) jsou odpovědí na speciální požadavky zákazníků, kteří tráví čas v terénu a potřebují funkční, elastické a zároveň odolné kalhoty do náročnějších podmínek. Kalhoty OTP vychází z velmi oblíbeného modelu Urban Tactical Pants (UTP) a zachovávají si veškeré praktické vlastnosti svého předchůdce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHelikon-Tex

Popis

Outdoor Tactical Pants (OTP) jsou odpovědí na speciální požadavky zákazníků, kteří tráví čas v terénu a potřebují funkční, elastické a zároveň odolné kalhoty do náročnějších podmínek. Kalhoty OTP vychází z velmi oblíbeného modelu Urban Tactical Pants (UTP) a zachovávají si veškeré praktické vlastnosti svého předchůdce. Navíc ale přichází s vylepšeními, která je přímo předurčují do náročného terénu. Kalhoty mají spíše civilní vzhled, takže si je můžete bez

Parametry

Velikost oblečeníL
Sezónaceloroční
Střihregular fit
Barvačerná
Materiál oblečenínylon / spandex
Druh kalhotkapsáče
Délka nohavicdlouhé
Produktové čísloSP-OTP-NL-01

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánské kalhoty Helikon-Tex

Všechny pánské kalhoty Helikon-Tex