BMWPlexi ofuky oken Heko 11144 poskytují praktické řešení pro majitele vozu BMW 5 E61 Combi vyrobeného v letech 2003 až 2010. Tato sada obsahuje čtyři kusy - dva ofuky na přední dveře (levý a pravý) a dva na zadní dveře (levý a pravý).
Plexi ofuky oken Heko 11144 poskytují praktické řešení pro majitele vozu BMW 5 E61 Combi vyrobeného v letech 2003 až 2010. Tato sada obsahuje čtyři kusy - dva ofuky na přední dveře (levý a pravý) a dva na zadní dveře (levý a pravý). Deflektory jsou vyrobeny z kouřového plexiskla a umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozu. Díky tomuto provedení můžete mít pootevřená okna i při dešti nebo sněžení.
Montáž je jednoduchá, což zajišťuje přiložený návod a video, které je k dispozici na stránkách výrobce. Ofuky zajišťují, že do interiéru vozu nepronikne voda ani nepříjemný hmyz, což je velice užitečné při jízdě ve špatném počasí. Konstrukce deflektorů také snižuje hlučnost při otevřených oknech, což ocení i kuřáci – kouř je účinně odváděn ven z vozu.
Deflektory od firmy HEKO jsou známé svou kvalitou materiálu a továrním zpracováním. Jsou určeny konkrétně pro model BMW 5 E61 Combi, což zaručuje přesné připevnění a plnou kompatibilitu. Ofuky nejsou homologovány dle české legislativy a nejsou určeny pro jízdu na veřejných komunikacích, avšak splňují požadavky normy ČSN EN 1836 pro optické prvky v silničním provozu.
V balení kromě samotných ofuků naleznete také vymezovací plíšky a samolepicí pásky, které zajišťují pevné uchycení. Pro lepší představu o montáži je přiložen také obrázkový návod. Sada deflektorů je vhodná nejen pro lepší větrání a ochranu před počasím, ale také dodá vozu moderní vzhled.