Hlavní obsah stránky

Hecht 920

Hledáte kompaktní pilu pro prořez stromků, nebo řezání menšího množství dřeva? Malá akumulátorová pila Hecht 920 je pro vás jasné řešení. S přehledem zvládá i tesařské a truhlářské práce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHecht

Popis

Hledáte kompaktní pilu pro prořez stromků, nebo řezání menšího množství dřeva? Malá akumulátorová pila Hecht 920 je pro vás jasné řešení. S přehledem zvládá i tesařské a truhlářské práce. Pila navíc neprodukuje žádné zplodiny, bezpečně tak lze používat i v uzavřeném prostoru dílny nebo stavby.

Klíčové vlastnosti
  • malá a obratná pila

  • rychlonapínání řetězu

  • lišta o délce 24,5 cm

  • akumulátorový pohon

Kompaktní pila bez emisí Hecht 920

Pokud jste v minulosti váhali, jestli se vyplatí kvůli uříznutí větve nebo trámku na zahradě dolívat palivo u benzínové pily, nebo natahovat kabel u elektrické pily a následně jste raději použili pilu ruční, s Hecht 920 není co řešit. Prostě nasadíte akumulátor a uříznete co je třeba.

Hecht 920 rukojeť
Obratný pomocník

S krátkou lištou a omezeným výkonem se sice nemůžete pustit do kácení vzrostlých stromů, při práci na zahradě a v dílně se rychle stane nedocenitelným pomocníkem. Stejně dobře lze pilu použít například na chatě na přípravu malého množství palivového dřeva do krbu, nebo na ohniště. Vhodná je také k prořezu stromků.

Hecht 920 řetěz
Důmyslná výbava

Model je vybaven velmi kvalitním řetězem 31E40E doplněným rychlonapínacím systémem. Lišta s řeznou délkou 24,5 cm spolu s hmotností 2,8 kg dodává pile značnou dávku obratnosti, takže s ní zvládnete jemnější řezání nebo práci v omezeném prostoru. Svým výkonem se sice nevyrovná velkým pilám, pokud však potřebujete prořezat okrasné dřeviny nebo ovocné stromky, stane se rychle tento malý pomocník vaším oblíbeným nástrojem.

Univerzální napájení

Pila je kompatibilní s akumulátorem Hecht 000620B a nabíječkou Hecht 000620CH. Ty lze zakoupit samostatně. Baterii je ale možné využít i v dalších nástrojích značky Hecht. Díky tom můžete ušetřit náklady spojené s nákupem a údržbou několika různých typů akumulátorů. Výhodné pak může být zakoupení akumulátorového vyžínače Hecht 5020, který je dodáván s akumulátorem i nabíječkou v ceně.

Hecht 920 zboku

Parametry

Délka lišty30,5 cm
Napětí akumulátoru20 V
Určení pilydřevo
Hmotnost3,2 kg
Typ pohonu pilyakumulátorová
Vyvětvovacíne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motorové pily Hecht

Všechny motorové pily Hecht