Hodnocení: 80%
malá spotřeba benzínu





| 5 | 9x | ||
| 4 | 3x | ||
| 3 | 1x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 5x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hecht 5161 je vhodný pro menší zahrady a nenáročné uživatele, kteří ocení nízkou spotřebu paliva a jednoduchost. Někteří zákazníci však upozorňují na omezení při sekání, zejména nemožnost sekání při couvání a problémy s baterií. Při správném používání a údržbě může být spolehlivý, ale pro náročnější úkoly je vhodné zvážit výkonnější model.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
malá spotřeba benzínu
jede to
řazení sekání . nelze couvat při sekání..baterie se nedobijí při sekání hm malá kapacita po tydnu ani nenastartuje
hm asi si připlatte za lepší stroj (při koupi zkuste opravdu vše .pojezd i sečení plus couvání
Dobrá cena, dobrý stroj.
velký koš, velká kola, dobře ovladatelný
horší způsob zapínání sekání, někdy horší starty
dobrá volba na chaty, mít dům tak koupím nějaký traktůrek
Jednoduchý stroj. Posekal jsem již 50 tis. m2 za dva roky, bez koše, házím to jen za sebe jako mulč. Prvně jsem měnil řemen, výměna je velni snadná, nic se nemusí demontovat. Baterii jsem nechal v zimě nevymontovanou, sekačka je jen pod přístřeškem, start na jaře bez dobíjení a bez problémů, Zablokoval jsem pojistky na koš a zpátečku, tak že jediný vypínač je pod sedákem, jsem už starý, tak kdybych z toho spadnul, aby mě to neposekalo háro. Je to parádní sekačka za rozumnou cenu, jen se člověk musí naučit nedělat to, co nemá ráda (ženatí vědí). Třeba sekat namokro je problém.
Zatím jsem pokosil jen zkušební kousek zahrady.
Protože již mám 79 let a hůře chodím už byla sekačka pro mě moc rychlá rozhodl jsem se pro koupi "sekačky" které budu stačit a ještě se povozím.
Zatím nic mám ji krátkou dobu.
Toto rozhodnutí jsem měl udělat již dříve.
Stroj jsem přivezl a po týdnu jsem jej chtěl spustit, bohužel nešel spustit sekací nůž. Už 18 dní je rider v reklamaci-chci vrátit penze, jak děláte předprodejní -neděláte.
Trávu musím sekat starou sekačkou, více míně musím platit za práci, v červenci jdu na operací-výměnu kyčelního kloubu. Spolupráce s váma hrozná, nakupoval jsem u vás pravidelně každý rok, ale ted je konec. Celá moje rodina a známí už u vás nekoupí ani hřebík!!!!!!!Každá cesta k vám mně stojí 3hodiny a 400,- kč
malá nádrž,výkon,a je to jak z bláta
Používám již 2,5 roků. Stále bez problému. Seká i na zpátečku. Krásná spotřeba, na 2000m2 vyšší trávy 2l, při údržbě už jen 1l.
Drahá oprava defektu. Vyplatí se koupit vždy celé nové kolo.
Nejde sekal při couvání
Docela to jde taková dětská hračka hrozim se oprav po záruce poslední zkušenosti seřízení ruční sekačky 5-6 týdnů