Hlavní obsah stránky

Hecht 3301

  • čerpadlo Hecht 3301
  • čerpadlo Hecht 3301
čerpadlo Hecht 3301

Ponorné vibrační čerpadlo Hecht 3301 slouží pro čerpání čisté užitkové vody z hlubokých studní a vrtů k zavlažování a odvodňování. Elektrický motor s příkonem 300 W pohání čerpadlo, které tak během jedné hodiny zvládne přečerpat až 1400 litrů vody.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHecht

Popis

Ponorné vibrační čerpadlo Hecht 3301 slouží pro čerpání čisté užitkové vody z hlubokých studní a vrtů k zavlažování a odvodňování. Elektrický motor s příkonem 300 W pohání čerpadlo, které tak během jedné hodiny zvládne přečerpat až 1400 litrů vody. Čerpadlo je vybaveno horním sáním.

Klíčové vlastnosti
  • elektrický motor 300 W
  • čerpání 1400 l vody za 1 hodinu
  • vibrační princip čerpání vody
  • maximální ponorná hloubka je 5 m
  • maximální výtlak je 55 m

Vibrační zahradní čerpadlo Hecht 3301

Tělo vibračního čerpadla Hecht 3301 je vyrobeno z hliníkové slitiny. Tento typ čerpadla je citlivý na jakékoli nečistoty, jenž by mohly způsobit netěsnost ventilů, proto se na jeho vrchní straně nachází sací otvory, které zajistí, že nečistoty ze dna se do přístroje nedostanou.

Vibrační zahradní čerpadlo Hecht 3301
Princip vibračního čerpání

Vibrační čerpadlo je možné použít i ve vrtaných studních od průměru 110 mm. Na zajištění správného čerpání vody je nutné, aby nad čerpadlem bylo vždy alespoň 50 cm vody. Z tohoto důvodu není čerpadlo vhodné pro čerpání vody z nádrží, protože nezvládne odčerpat vodu až na dno. Čerpadlo pracuje na principu vibrací, tedy přitahování kotvy v určité frekvenci. Vibrace sice zvyšují hlučnost přístroje, ale zároveň poskytují i vyšší hodnotu výtlaku. Maximální výtlak, tedy do jaké výšky dokáže čerpadlo "vytlačit" kapalinu, dosahuje až 55 metrů. Maximální hloubka ponoru je však pouhých 5 metrů. Motor čerpadla disponuje však ochranou proti přetížení.

Připojení čerpadla

Vibrační čerpadlo má vnější průměr 10 cm. Délka přívodního kabelu je 10 metrů a průměr příruby je určen pro 3/4" hadici. Vibrační čerpadlo není určeno k trvalému provozu.

Parametry

Typ čerpadlaponorné
Příkon300 W
Max. ponorná hloubka15 m
Výtlak50 m
Max. čerpané množství1200 l/h
Ručníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Čerpadla Hecht

Všechny čerpadla Hecht