Hlavní obsah stránky

HARTMANN Veroval DuoControl

  • tlakoměr HARTMANN Veroval DuoControl
tlakoměr HARTMANN Veroval DuoControl

HARTMANN Veroval DuoControl je tlakoměr s technologií Duo Sensor, který dokáže velmi přesně změřit krevní tlak a tepovou frekvenci. Pantentovaná technologie kombinuje 2 profesionální metody měření - oscilometrickou a poslechovou (auskultační), čimž se tento tlakoměr liší od většiny automatických tlakoměrů (ty mají jen oscilometrickou metodu).

Vybrat variantu (3)

HARTMANN Veroval DuoControl + 2 manžety vel. M a L + síťový adaptér

3 varianty pro
HARTMANN Veroval DuoControl

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHARTMANN

Popis

HARTMANN Veroval DuoControl je tlakoměr s technologií Duo Sensor, který dokáže velmi přesně změřit krevní tlak a tepovou frekvenci. Pantentovaná technologie kombinuje 2 profesionální metody měření - oscilometrickou a poslechovou (auskultační), čimž se tento tlakoměr liší od většiny automatických tlakoměrů (ty mají jen oscilometrickou metodu). Přístroj také dokáže odhalit poruchy srdečního rytmu a spolehlivě měří hodnoty i u pacientů s nepravidelným srdečním rytmem.

Parametry

Na pažiano
Detekce arytmieano
USBano
Manžeta pro max. obvod42 cm
Paměťano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Tlakoměry HARTMANN