Hlavní obsah stránky

Harry Potter: Sedm let v Bradavicích - J. K. Rowlingová (2017, brožovaná, box 1-7)

  • Harry Potter: Sedm let v Bradavicích - J. K. Rowlingová (2017, brožovaná, box 1-7)
Harry Potter: Sedm let v Bradavicích - J. K. Rowlingová (2017, brožovaná, box 1-7)

Expres do Bradavic je připraven k odjezdu. Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Fantasy, sci-fi Albatros

Všechny fantasy, sci-fi Albatros

Informace o výrobkuAlbatros

Popis

Expres do Bradavic je připraven k odjezdu. Ale od začátku: Nejdříve jsme v domě číslo 4 v Zobí ulici… A potom už postupně poznáváme Harryho, Rona, Hermionu, Hagrida, Albuse Brumbála, Malfoye, Voldemorta a mnoho dalších a dalších postav a postaviček, z nichž každá má v této sáze své důležité místo. Dárkové balení všech sedmi dílů Harryho Pottera v brožovaném vydání - Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve, Relikvie smrti. Takhle pohromadě celý příběh sedmi dlouhých let – to tu ještě nebylo.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Hororne
Počet stran3512
Vazbabrožovaná / lepená
Fantasyano

Hodnocení a recenze