Hlavní obsah stránky

Happy Feet 2 (2011)

  • DVD film Happy Feet 2 (2011)
  • DVD film Happy Feet 2 (2011)
DVD film Happy Feet 2 (2011)

Oblíbený stepující tučňák Mumble je zpět, nyní i se svým synem Erikem! Mumble se zrodil pro tancování, zatímco malý Erik nemá prostě cit pro rytmus. V epickém pokračování filmu Happy Feet, který získal Cenu Akademie, musí Erik zjistit, co je mu ve světě hudby a tance bližší.

Vybrat variantu (3)

Happy Feet 2 (2011) DVD

3 varianty pro
Happy Feet 2 (2011)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWarner Bros

Popis

Oblíbený stepující tučňák Mumble je zpět, nyní i se svým synem Erikem! Mumble se zrodil pro tancování, zatímco malý Erik nemá prostě cit pro rytmus. V epickém pokračování filmu Happy Feet, který získal Cenu Akademie, musí Erik zjistit, co je mu ve světě hudby a tance bližší. Když je celý národ Tučňáků císařských ohrožen a uvězněn ohromným ledovcem, musejí pro jejich záchranu spojit své síly všichni tvorové Antarktidy - malí i velcí. A to je chvíle, kdy má Erik jedinečnou šanci zjistit, co je právě jeho parketa.

Parametry

Komedieano
Animovanýano
Rodinnýano
Hudebníano
Pohádkaano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy Warner Bros

Všechny DVD filmy Warner Bros