Hlavní obsah stránky

Hanscraft Spa Whirlpool Set Profi 2

  • Hanscraft Spa Whirlpool Set Profi 2
Hanscraft Spa Whirlpool Set Profi 2

Hanscraft Spa Whirlpool set profi 2 bezchlórová chemie do mobilní vířivky Whirlpool set je komplexní balíček přípravků, které potřebujete pro ošetření vody ve Vaší vířivce a jako prevenci proti jejímu znehodnocování. Vířivková chemie Whirlpool set je tvořena základní sadou prostředků bazénové chemie na kyslíkové bázi pro dezinfekci a čištění vířivých van s funkcí hydroterapie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHanscraft

Popis

Hanscraft Spa Whirlpool set profi 2 bezchlórová chemie do mobilní vířivky Whirlpool set je komplexní balíček přípravků, které potřebujete pro ošetření vody ve Vaší vířivce a jako prevenci proti jejímu znehodnocování. Vířivková chemie Whirlpool set je tvořena základní sadou prostředků bazénové chemie na kyslíkové bázi pro dezinfekci a čištění vířivých van s funkcí hydroterapie. Nabízíme Vám velmi praktické balení, které zabezpečí bezproblémové uvedení Vaší vířivky do provozu. Sada obsahuje i návod pro správnou údržbu vody.

Parametry

Produktové číslo314902-H

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Bazénová chemie Hanscraft

Všechny bazénová chemie Hanscraft