Šířka 130 mm, výška 68 mm, délka 2 mParapetní kanál Hager Tehalit je vyroben v novém designu. V kombinaci s prověřeným montážním systémem příslušenství Tehalit je instalace kanálů ideálním řešením pro elektrické instalace.
Informace o Hager Tehalit BR6513019016 parapetní kanál bílý
Popis
Parapetní kanál Hager Tehalit je vyroben v novém designu. V kombinaci s prověřeným montážním systémem příslušenství Tehalit je instalace kanálů ideálním řešením pro elektrické instalace. Ať už v komerčních budovách, provozovnách, laboratořích, výrobnách nebo kancelářích je kanál Tehalit.
BRP vždy tou správnou volbou pro standardní kabeláž 230 V a současně pro kabeláž datových rozvodů. Parapetní kanál Tehalit.
BRP se zapuštěným víkem má nejen atraktivní design, ale díky šířce víka 80 mm je vhodný pro použití komerčně dostupných zásuvkových a vypínačových programů. Systém uchycení víka do kanálu umožňuje realizovat kanál pohledově čistého designu. Tvarové díly kompenzují možné nerovnosti stěn a nerovnost 90° rohů až o 7°.