Kondenzační jímka, průměr 150 mmJsou to hlavně místa, kde je velký rozdíl teplot. Jako například odvod výparů z kuchyňské digestoře pomocí plastového ventilačního systému, který vede skrz střechy.
Informace o HACO Kondenzační jímka SBK V 0674 bílý 150 mm
Popis
Jsou to hlavně místa, kde je velký rozdíl teplot. Jako například odvod výparů z kuchyňské digestoře pomocí plastového ventilačního systému, který vede skrz střechy. V tomto případě je pouhé zaizolovaní potrubí neúčinné, protože studený vzduch stále proniká do ventilačního systému a to především, když je digestoř vypnutá.
Zde je vhodné použít jako část potrubí tento sběrač kondenzátu, který vzniklý kondenzát zachytí a náustkem o průměru 16 mm ho odvede do odpadu. Pokud to podmínky ventilačního systému vyžadují, můžeme po trase umístit i více těchto sběračů kondenzátu.