Hmotnost 60 g, pěnaAplikátory na pneumatiky jsou navrženy pro efektivní a pohodlné nanášení ochranných a lesklých přípravků na pneumatiky. Zakřivený tvar a kvalitní pěna umožňují rovnoměrné rozprostření přípravku bez zbytečného plýtvání.
Informace o Gyeon Q2M G35069 aplikátor lesku na pneumatiky
Popis
Aplikátory na pneumatiky jsou navrženy pro efektivní a pohodlné nanášení ochranných a lesklých přípravků na pneumatiky. Zakřivený tvar a kvalitní pěna umožňují rovnoměrné rozprostření přípravku bez zbytečného plýtvání. Aplikátory jsou vhodné pro různé typy pneumatik, od nízkoprofilových sportovních až po vysokoprofilové pneumatiky SUV a dodávek.
Dvouvrstvá konstrukce aplikátoru zajišťuje pevný úchop a měkkou aplikační stranu, která zaručuje přesné a šetrné nanášení přípravků. Pěna s vysokou hustotou zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Aplikátory jsou dodávány v balení po dvou kusech a v uzavíratelném obalu, který usnadňuje jejich skladování a ochranu před prachem.
Údržba aplikátorů je jednoduchá, lze je prát v pračce za pomoci speciálního pracího prostředku na mikrovlákno nebo ručně promývat mýdlovou vodou. Po vyprání je vhodné je nechat přirozeně vyschnout a skladovat v původním obalu. Tím se prodlouží jejich životnost a zachová se jejich funkčnost.