Hlavní obsah stránky

Guzzanti GZ 30S 27 l

  • Autochladnička Guzzanti GZ 30S 27 l
  • Autochladnička Guzzanti GZ 30S 27 l
  • Autochladnička Guzzanti GZ 30S 27 l
Autochladnička Guzzanti GZ 30S 27 l

Guzzanti GZ 30S je přenosná kompresorová chladnička a mraznička s kapacitou 27 litrů, která poskytuje dostatek prostoru pro uložení chlazených i mražených potravin. Je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít potraviny v perfektním stavu během cestování, kempování a outdoorových aktivitách.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGuzzanti

Popis

Guzzanti GZ 30S je přenosná kompresorová chladnička a mraznička s kapacitou 27 litrů, která poskytuje dostatek prostoru pro uložení chlazených i mražených potravin. Je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít potraviny v perfektním stavu během cestování, kempování a outdoorových aktivitách. Udržuje teplotu od -20 do +20 °C. Mezi hlavní přednosti patří vysoce kvalitní izolace a výkonný kompresor, které zajišťují rychlé a efektivní chlazení. Potraviny jsou tak uchovávány ve správné teplotě a chráněny před předčasným rozkladem.

Parametry

Objem27 l
Displejano
Hlučnost44 dB
Napájení ze sítěano
Typ autochladničkykompresorové
Regulace teplotyne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Autochladničky Guzzanti