Hlavní obsah stránky

GÜDE GH 650 B

  • GÜDE GH 650 B
  • GÜDE GH 650 B
  • GÜDE GH 650 B
  • GÜDE GH 650 B
GÜDE GH 650 B

Profesionální drtič zahradního odpadu s výkonným čtyřtaktním benzínovým OHV motorem o výkonu 6,5 PS, velkoobjemovou bezpečnostní násypkou a dlouhým bočním hrdlem pro zpracování větví a odřezků křovin do průměru 76 mm. Dva nezávislé systémy drcení - 2 hoblovací nože pro větve do max.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGÜDE

Popis

Profesionální drtič zahradního odpadu s výkonným čtyřtaktním benzínovým OHV motorem o výkonu 6,5 PS, velkoobjemovou bezpečnostní násypkou a dlouhým bočním hrdlem pro zpracování větví a odřezků křovin do průměru 76 mm. Dva nezávislé systémy drcení - 2 hoblovací nože pro větve do max. průměru 76 mm a 12 výkyvných nožů ke zpracování menšího odpadu. Automatické vtahování řezaného materiálu, stabilní podvozek a kola na ocelových ráfcích pro pohodlné převážení. Benzínový drtič je vybavený sytičem pro rychlý start i po déletrvajícím odstavení.

Parametry

Typ drtičenožový
Maximální průměr větví76 mm
Hmotnost37,4 kg
Druh pohonubenzínový
Maximální výkon4800 W
Zpětný chodne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní drtiče GÜDE