Hlavní obsah stránky

Güde GFO 1401

  • Güde GFO 1401
Güde GFO 1401

Víceúčelová stolní pokosová/kapovací pila s dvoupolohovým otočným pracovním stolem (±180°), určená k provádění běžných/ pokosových/kombinovaných řezů do měkkých/tvrdých druhů dřeva, dřevěných profilů, laminátu nebo plastů v prostředí truhlářských dílen, staveb apod. Jednoduchá obměna typu pily (stolní/pokosová) přetočením stolu do protilehlé polohy, plynulé nastavení náklonu pilového ramene 0° - 45° s aretací, otočný pracovní stůl (± 45°) s úhlovou stupnicí/rastrováním/aretačním šroubem, integrovaná přípojka odsávání/ sběrný pytlík jako garance čisté pracovní plochy, snadná výměna pilového kotouče díky blokační zarážce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGÜDE

Popis

Víceúčelová stolní pokosová/kapovací pila s dvoupolohovým otočným pracovním stolem (±180°), určená k provádění běžných/ pokosových/kombinovaných řezů do měkkých/tvrdých druhů dřeva, dřevěných profilů, laminátu nebo plastů v prostředí truhlářských dílen, staveb apod. Jednoduchá obměna typu pily (stolní/pokosová) přetočením stolu do protilehlé polohy, plynulé nastavení náklonu pilového ramene 0° - 45° s aretací, otočný pracovní stůl (± 45°) s úhlovou

Parametry

Typ pilypokosová
Hmotnost26 kg
Určení pilydřevo
Maximální hloubka řezu5,2 cm
Typ pohonu pilyelektrická
Příkon1400 W
Stolováne
Produktové čísloGUDGFO1401

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pily GÜDE

Všechny pily GÜDE