Hlavní obsah stránky

GP Speed M451

  • nabíječka baterií GP Speed M451
  • nabíječka baterií GP Speed M451
nabíječka baterií GP Speed M451

Baterie neodmyslitelně patří do každé domácnosti jako pro nás již samozřejmý zdroj energie. Co ale s tím, pokud nechcete neustále dokupovat a vyhazovat jednorázové baterie jako na běžícím páse? Volba je poměrně jednoduchá - zvolte nabíječku GP Speed M451, která pochází z nové generace elegantních a rychlejších nabíječek, vybavená inteligentními bezpečnostními i technickými funkcemi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuGP

Popis

Baterie neodmyslitelně patří do každé domácnosti jako pro nás již samozřejmý zdroj energie. Co ale s tím, pokud nechcete neustále dokupovat a vyhazovat jednorázové baterie jako na běžícím páse? Volba je poměrně jednoduchá - zvolte nabíječku GP Speed M451, která pochází z nové generace elegantních a rychlejších nabíječek, vybavená inteligentními bezpečnostními i technickými funkcemi. Dovede nabíjet až čtyři AA či AAA články různé kapacity najednou, nebo

Parametry

Nabíjené baterieAA / AAA
Produktové čísloB53450

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Nabíječky baterií GP

Všechny nabíječky baterií GP